image-005

PANELE ELEKTRYCZNE

Facebook

PANELE ELEKTRYCZNE – NOWOCZESNY, A ZARAZEM PRAKTYCZNY POMYSŁ ARANŻACYJNY

Inwestorzy mieszkań prywatnych czy też budownictwa komercyjnego szukają dziś efektywnych, ale wygodnych w użytkowaniu sposobów na ogrzanie pomieszczeń.

Ogrzewanie na prąd jest skuteczne i proste w obsłudze. Jedną z metod takiego ogrzewania są systemy paneli grzewczych. Stają się one coraz popularniejszym sposobem ogrzewania i sądząc po ilości wyszukiwań zyskują coraz to więcej zainteresowanych użytkowników i grono zwolenników.

Nowoczesne ogrzewanie – projektanci wnętrz uwielbiają elektryczne panele ścienne

 Panele SoffioElectro łatwo wkomponować w każdy pomysł aranżacyjny, a lista ich zalet z pewnością przekona wielu klientów.

Dzięki rozwiązaniu jakim są panele elektryczne możemy poczuć wyjątkowo przyjemne ciepło, ponieważ działają one jak delikatne promienie słoneczne ogrzewające naszą skórę. W odróżnieniu od urządzeń konwekcyjnych nie dopuszczają do unoszenia się w powietrzu alergenów, pyłków czy roztoczy. Nie brudzą też ścian i sufitów. Nie dopuszczają do tworzenia się pleśni, ale jednocześnie dbają o odpowiednią wilgotność powietrza.

Panele elektryczne montowane na ścianie – uniwersalny design i wygoda użytkowania

Panele grzewcze są bardzo proste w obsłudze, a ich montaż nie wymaga żadnych uprawnień ani specjalistycznej wiedzy. Mogą być montowane na każdym etapie budowy lub remontu – na ścianach, skosach poddaszy, ścianach nośnych czy działowych. Wystarczy tylko podłączenie zasilania. Proste podłączenie sterownika daje możliwość swobodnego zarządzania ciepłem i ustawiania optymalnej dla domowników temperatury. Ciepło jest odczuwalne niemal natychmiast.

Ogrzewanie elektryczne – sposób na wygodną i kreatywną aranżację każdego wnętrza

Zastosowanie takiego, czy innego sposobu ogrzewania zależy od warunków mieszkaniowych i indywidualnych potrzeb domowników. Panele ścienne są dostosowane do większości tych warunków i mogą zadowolić zarówno osoby skupione na pragmatycznej stronie urządzania wnętrz, jak i te, które cenią sobie swobodę, wygodę oraz szerokie możliwości aranżacyjne. Dyskretnie dopasowują się do każdego wnętrza i mogą stanowić ciekawy i nowoczesny element wyposażenia. Nie powodują ograniczeń w doborze podłóg oraz innych elementów wykończeniowych. To doskonały sposób na ogrzewanie wszelkich pomieszczeń: kuchni, łazienki czy salonu. System paneli ściennych SoffioElectro świetnie sprawdzi się także w każdym budownictwie komercyjnym, w każdym rodzaju budynku. Daje to naprawdę bardzo szerokie możliwości wykorzystania w projektach wnętrz.

image-027