image-005

OGRZEWANIE NA PRĄD

Facebook

OGRZEWANIE NA PRĄD – EKOLOGICZNE I ZDROWE

Wyobraź sobie prawdziwie szaloną i zmienną aurę za oknem – miarowo uderzające o parapet krople deszczu, silny wiatr lub błogo padający śnieg. To – niezależnie, co lubisz bardziej – część otaczającego nas świata i środowiska, o które uczymy się nieustannie dbać.

Elektryczne ogrzewanie pomieszczeń – odpowiednie dla ciebie i środowiska

 Tak samo jak zmienna pogoda jest nieodzownym elementem świata, tak i efektywne ogrzewanie domu czy mieszkania jest jego niezbędną częścią. Szukając najlepszych ekologicznych rozwiązań – zdrowych zarówno dla środowiska, jak i dla ciebie wybór pada często na panele elektryczne.

Ogrzewanie na prąd – komfortowe dla domowników

Zastosowanie tego typu ogrzewania ma na celu zapewnić mieszkańcom domu czy mieszkania maksymalny komfort, ale także zminimalizować negatywny wpływ na środowisko oraz nie dopuszczać do emisji szkodliwych substancji.

System  ogrzewania  ściennego SoffioElectro to nowoczesne źródło promieniowania  cieplnego, które działa podobnie do promieni słońca padających na skórę, za którymi tak tęsknimy w sezonach grzewczych. W rezultacie odczuwamy komfortowe ciepło i mamy możliwość ustawienia optymalnej dla naszego zdrowia i samopoczucia temperatury. Łatwa i szybka regulacja temperatury ma również niebagatelny wpływ na oszczędzanie energii.

Panele grzewcze SoffioElectro generują przyjemne ciepło prosto ze ściany. Eliminują konwekcję powietrza i nie pozwalają na osadzanie się kurzu, nie brudzą również ścian i sufitów. Panele elektryczne służą do ogrzewania, ale pomagają również uzyskać w pomieszczeniu optymalną wilgotność. Osoby szczególnie wrażliwe docenią również to, że w porównaniu z innymi sposobami ogrzewania umożliwiają pozbycie się roztoczy, alergenów i pleśni. Poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach.

Panele elektryczne – ekonomiczne rozwiązanie dla domów korzystających z energii odnawialnej

Coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych i dzięki temu korzysta z energii odnawialnej czyli słonecznej. Taki sposób pozyskiwania prądu powoduje, że ogrzewanie na prąd staje się nie tylko ekologicznym rozwiązaniem, ale również ekonomicznym.

Jeśli rozwiązania ekologiczne są dla ciebie ważne, a zdrowie twoje i wszystkich domowników jest dla ciebie priorytetem, przyjrzyj się bliżej systemowi paneli SoffioElectro, ponieważ jest bezpieczny i zdrowy dla wszystkich domowników. 

Przeczytaj o wszystkich korzyściach elektrycznego ogrzewania ściennego.

image-027